http://kariera.luxor.cz/

Vyhledávání

Ke klíčovým slovům "Prostor" jsme našli 3142 záznamů…

Zobrazuji "všechny" záznamy. Zobrazit položky pouze skladem

Akce

Výstava obrazů Marie Brožové

listopad 7 Pondělí

Od 12.07 – Od 7. 11. do 5. 12. 2011 můžete zhlédnout v Paláci knih Luxor v prostoru Café Luxor v 1. patře výstavu obrazů výtvarnice Marie Brožové.

Výstava ilustrací ke knize Osm světů

leden 17 Pátek

Od 08.00 – Od 17. ledna do 28. února proběhne v prostoru kavárny v 1. patře výstava ilustrací z knihy Osm světů - Seznámení. Autorem ilustrací je Milan Galia.

Miloslav Stingl pokřtí knihy pro děti Betlém a Prérijní indiáni

listopad 27 Pondělí

Od 15.00 – Cestovatel Miloslav Stingl pokřtí v pondělí 27. listopadu od 15 hodin prostorové knihy pro děti Betlém a Prérijní indiáni.

Autogramiáda Michaela Žantovského

březen 17 Čtvrtek

Od 17.00 – Autogramiáda spisovatele, překladatele a novináře Michaela Žantovského k jeho nové knize "Ochlazení" ve čtvrtek 17. 3. 2016 v 15:30 v Paláci knih Luxor. Knihu vydává nakladatelství Prostor.

Výstava ilustrací Milana Starého

únor 14 Úterý

Od 12.35 – Milí přátelé knih, právě nyní si můžete v Paláci knih Luxor v prostoru Café Luxor v 1. patře prohlédnout výstavu ilustrací Milana Starého z úspěšné série knih pro děti autora Miloše Kratochvíla Pachatelé dobrých skutků.

ZLÍN: Autogramiáda Martiny Formanové a autorské čtení z novinky Povídky na tělo

říjen 21 Sobota

Od 11.00 – Nakladatelství Prostor vás srdečně zve do knihkupectví Neoluxor books v OC Zlaté jablko ve Zlíně na autogramiádu a autorské čtení Martiny Formanové, která představí svou novou knihu Povídky na tělo. Těšíme se na setkání v sobotu 21. října od 11 hodin.

Beseda s americkou spisovatelkou Margaret Stohlovou

únor 13 Čtvrtek

Od 17.00 – Ve čtvrtek 13. února 2014 v 17:00 proběhne v Paláci knih Luxor beseda s autorkou skvělé a úspěšně zfilmované knihy Nádherné bytosti, americkou spisovatelkou Margaret Stohlovou. Beseda proběhne v prostoru Café Luxor v 1. patře Paláce knih Luxor.

Křest nové knihy Martiny Formanové

říjen 30 Čtvrtek

Od 16.00 – Ve čtvrtek 30. října 2014 v 16:00 pokřtíme v Paláci knih Luxor novou a netrpělivě očekávanou knihu spisovatelky Martiny Formanové a supermodelky Pavlíny Pořízkové "Případ Pavlína". Po křtu bude následovat autogramiáda obou dam. Na setkání zve nakladatelství Prostor.

Autogramiáda Andrey Sedláčkové

říjen 16 Čtvrtek

Od 15.30 – Ve čtvrtek 16. října od 15:30 představíme v Paláci knih Luxor novou knihu Andrey Sedláčkové "Moje pařížská revoluce". Poté bude následovat autogramiáda. Akci pořádá nakladatelství Prostor.

Výstava ke knize "Velká cesta Malého pána"

říjen 1 Čtvrtek

Od 10.00 – Právě nyní probíhá v Paláci knih Luxor na Václavském nám. 41, výstava velkoformátových ilustrací z krásné knihy Velká cesta Malého pána z nakladatelství Meander. Výstava trvá až do 31. 10. a k vidění je v 1. patře v prostoru kavárny.

Vlastina Svátková: Beseda, autorské čtení a autogramiáda

listopad 13 Úterý

Od 17.00 – Vlastina Svátková napsala knihu o sobě a o životě. Otevřeně a upřímně. Prostor pro duši je kniha pro všechny, kteří nad životem přemýšlí a chtějí v něm nalézt rovnováhu a štěstí. Nikdo to ale neudělá za vás. Více si povíme 13. listopadu od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí, kdy nás čeká beseda, autorské čtení a autogramiáda s výjimečnou ženou, Vlastinou Svátkovou.

Kreslení s výtvarnicí Marií Brožovou

listopad 8 Úterý

Od 11.00 – Zahájení veřejného kreslení výtvarnice Marie Brožové, které bude v Paláci knih Luxor probíhat do 10. 11. 2011 vždy od 11 do 18 hodin. Zároveň si můžete prohlédnout výstavu obrazů Marie Brožové v prostoru Café Luxor v 1. patře.

Obhajoba pastelky v Paláci knih Luxor

listopad 8 Úterý

Od 14.28 – Veřejné kreslení výtvarnice Marie Brožové bude v Paláci knih Luxor probíhat do 10. 11. 2011 vždy od 11 do 18 hodin. Zároveň si můžete prohlédnout výstavu obrazů Marie Brožové v prostoru Café Luxor v 1. patře. Obhajoba pastelky

CHODOV: Autogramiáda Martiny Formanové a autorské čtení z novinky Povídky na tělo

říjen 20 Pátek

Od 16.00 – Nakladatelství Prostor vás srdečně zve do knihkupectví LUXOR v OC Chodov na autogramiádu a autorské čtení Martiny Formanové, která představí svou novou knihu Povídky na tělo. Těšíme se na setkání v naší nové prodejně LUXOR v pátek 20. října od 16 hodin.

Křest knihy Juraje Herze

září 9 Středa

Od 17.00 – Zveme Vás na slavnostní křest autobiografické knihy významného režiséra Juraje Herze "Juraj Herz - Autopsie /pitva režiséra/" spojený s autogramiádou, který proběhne ve středu 9. září 2015 v 17:00 v Paláci knih Luxor. Knihu vydává nakladatelství Mladá fronta. Pocelý měsíc září bude navíc v prostoru literární kavárny v 1. patře k vidění výstava velkformátových fotografií z knihy.

Zakončení festivalu "Čtení ve vlaku"

září 22 Čtvrtek

Od 15.00 – Zveme Vás na slavnostní zakončení úspěšného festivalu ČTENÍ VE VLAKU spojené s besedami a autogramiádami. Zakončení proběhne v prostoru kavárny Neopalladium Hlavní nádraží ve čtvrtek 22. 9. 2016 od 15:00 do 18:00 hodin. Účast přislíbili a vzácnými hosty budou Arnošt Goldflam, Halina Pawlowská, Michal Viewegh a další.

ANEŽSKÝ KLÁŠTER: Jakub Szántó za oponou války

září 4 Středa

Od 18.00 – Jaké je to být svědkem pohnutých událostí jako profesionální novinář i jako obyčejný člověk a otec rodiny? Kniha Za oponou války je jedním takovým svědectvím. Besedu s Jakubem Szántó, válečným reportérem, zahraničním zpravodajem ČT na Blízkém východě a autorem jmenované knihy, uvedeme ve spolupráci s Národní galerií v krásných prostorech Anežského kláštera!

Křest unikátní publikace o významné divadelní scéně

říjen 20 Úterý

Od 17.00 – Zveme Vás na křest unikátní publikace kolektivu autorů "100 let Divadla Rokoko" spojený s autogramiádou. Křest proběhne v úterý 20. října 2015 v 17:00 v Paláci knih Luxor. Knihu pokřtí zpěvačka Marta Kubišová.

Křest knihy „Příběhy Staré dámy (Sto ročníků Tour de France)“

červen 13 Čtvrtek

Od 16.00 – Ve čtvrtek, 13. června, pokřtíme krásnou knihu Tomáše Macka „Příběhy Staré dámy (Sto ročníků Tour de France)“. Křest začíná v 16 hodin.

Prezentace třetího dílu populárních Oprásků.

prosinec 4 Čtvrtek

Od 17.00 – Zveme Vás na prezentaci třetího dílu úspěšné knihy "Opráski sčeskí historje" - krátkých komiksů postavených na reálném historickém základu. Akce proběhne ve čtvrtek 4. 11. 2014 v 17:00 v knihkupectví Neoluxor Quadrio za účasti autora vystupujícího pod jménem JAZ. Na akci zve nakladatelství Grada

Křest knihy „Život po arabsku“

leden 24 Čtvrtek

Od 17.00 – Zveme vás na křest knihy Emíre Khidayer „Život po arabsku“

Autogramiáda Miroslava Žambocha

leden 13 Pátek

Od 17.30 – Autogramiáda jednoho z nejúspěšnějších českých autorů fantasy a science fiction literatury Miroslava Žambocha u příležitosti vydání jeho nové knihy "Zakuti v oceli" v Paláci knih Luxor v pátek 13. 1. 2017 v 17:30 hodin. Knihu vydává nakladatelství Triton.

Výstava fotografií Marie Třešňákové

květen 15 Úterý

Od 13.02 – Zveme Vás do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí 41, Praha 1, na výstavu fotografií z knihy Marie Třešňákové "Potkala jsem Sicílii", kterou u nás před časem pokřtil herec Jaroslav Dušek.

Autogramiáda Joa Nesbøho

květen 4 Pondělí

Od 16.30 – Jeden z nejznámějších současných spisovatelů světa, Jo Nesbø, se 4. května 2015 objeví v Praze. Přijede představit svoji poslední Holeovku s názvem Policie.

Slavnostní prezentace knihy „Fotoalbum Dejvické divadlo 20 let “

únor 11 Pondělí

Od 16.30 – Zveme vás na slavnostní prezentaci knihy „Fotoalbum Dejvické divadlo 20 let “, která proběhne v pondělí, 11. února od 16:30 v Paláci knih Luxor.

Články

1. 5. 2017 / Recenze

Když se láme prostor

Universum společnosti Marvel rok co rok můžeme potkat ve filmovém zpracování. A s příchodem dalších a dalších titulů se vkrádá otázka: dokáží nás u Marvelů vůbec zklamat?

Číst celý článek

20. 6. 2014 / Recenze

Pojďme spolu do Japonska

Japonská vizuální popkultura má svůj drápek pevně zachycený i v našem prostoru. Přesto seriózní česká literatura na toto téma jako by snad ani neexistovala. S úmyslem o nápravu vychází sborník…

Číst celý článek

27. 9. 2017 / Recenze

Jiskra vzplála jasným plamenem

Jiskra v popelu se stala hitem loňského léta, a kdo ji nečetl, jako kdyby nebyl. Plamen v temnotě, druhý díl, ji následuje po více než roce a dokazuje, že druhé díly rozhodně nemusí být jen tak…

Číst celý článek

1. 9. 2017 / Filmová recenze

Padne temná věž?

Ve vesmíru, nekonečném prostoru plném neutuchajících možností, není pouze nás svět, naopak jich bok po boku koexistuje bezmezné množství. V samém středu stojí věž, jež udržuje rovnováhu světů a…

Číst celý článek

28. 11. 2018 / Soutěže

Buďte fresh se Zdeňkem Pohlreichem

Čerstvost a lehkost se stávají tématem dnešní doby zcela jednoznačně a časy, kdy kolečko rajčete spolu se zvadlým salátem bylo jedinou čerstvou věcí na talíři, upadnou už brzy v zapomnění. Být…

Číst celý článek

18. 11. 2015 / Recenze

Jsem Stalinova dcera

Světlana Allilujevová byla nejmladším dítětem a jedinou dcerou Josefa Stalina. Dalo by se říci, že tak byl její život předurčen dopředu, aniž by si mohla jakkoliv svobodně vybírat. Přesto, jak…

Číst celý článek

28. 5. 2013 / Recenze

Vzpomínky na jedno dobrodružství

Již podruhé se Robert Fulghum rozhodl tančit v rytmu tanga. Po úspěšné knize Drž mě pevně, miluj mě zlehka přichází druhá kniha plná tanga nazvaná „Vzpomínky na jedno dobrodružství“. A je stejně…

Číst celý článek

9. 12. 2015 / Recenze

Ostrov, kde slunce nesvítí

Číst romány skotského literáta Petera Maye je jako vnořit se do mlhy, něčím magicky přitažlivé, něčím předznamenávající, že můžete narazit na problém, se kterým bude třeba se vypořádat. Abyste…

Číst celý článek

3. 5. 2019 / Fotorecenze

Jak tukoni zachránili strom

Pokud neznáte tukoně, jsou to milí obyvatelé lesa, kteří se starají o vše živé, co tam žije. Jednoho dne se stane smutná událost – přítel strom se poraní a tak je nutné, aby všichni tukoni spojili…

Číst celý článek

24. 2. 2016 / Recenze

Tíživé ticho po polibku

V souvislosti s Ianem McEwanem si patrně každý čtenář vybaví Betonovou zahradu. Od této hutné provokace jej však dělí kus času a vlastně ani nepřekvapí, že McEwanova novinka má své hrany oblejší.

Číst celý článek

12. 1. 2017 / Recenze

Smutně krásná pohádka o Krtníkovi

„Jsem Krtník. Žiju v přírodní rezervaci spolu s bláznivými lidmi v barevných svetrech…“ Takhle se nám představí hlavní hrdina autorské knihy Terezy Ščerbové, která může, ale také nemusí být pro…

Číst celý článek

26. 6. 2015 / Recenze

Kdo je Dobrý v posteli?

Připadáte si tlustá, ošklivá, odkopnutá a ve všech směrech jednoduše nežádoucí? Přečtěte si knihu Dobrý v posteli od Jennifer Weiner a úsměv a dobrá nálada vás neopustí ani po dočtení.

Číst celý článek

Náš web zlepšujme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby vám zobrazily cílenou reklamu nebo za účelem e-mailového oslovení. Svůj souhlas můžete odvolat a vybrané cookies odmítnout prostřednictvím linků níže. Více informací Změnit nastavení Rozumím