Velká vánoční soutěž o iPhone

14. 11. 2016 v 07.45

Každý, kdo v období od 14. 11. 2016 včetně do 23. 12. 2016 včetně uskuteční v prodejnách sítě knihkupectví Neoluxor v Praze, Kladně a Hradci Králové jednorázový nákup v celkové výši nejméně 599 Kč, se může zúčastnit soutěže o 100 telefonů iPhone.

Účastníkem soutěže se stává ten, kdo jedním z níže stanovených způsobů odešle číslo číslo dokladu ze záhlaví účtenky nejpozději do konce dne následujícího po nákupu.

Výhercem soutěže se stává ten, jehož číslo číslo dokladu ze záhlaví účtenky bude doručeno v čase, který se nejpřesněji přiblíží kterémukoli z výherních časů. Výherními časy jsou každá půlhodina od 8:30 včetně do 23:30 včetně s přesností na tisícinu vteřiny.

Stanovené způsoby odeslání čísla číslo dokladu ze záhlaví účtenky:

  • prostřednictvím webového formuláře na www.neoluxor.cz/soutez, nebo
  • zasláním SMS ve tvaru: LUXOR(mezera)ČÍSLO DOKLADU na telefonní číslo 9001003 (např. LUXOR 10309540). Technicky zajišťuje společnost MobilBonus. Cena SMS zprávy je 3 Kč s DPH. Infolinka MobilBonus +420777717535, help@mobilbonus.cz (po-pá 8-16h), www.platmobilem.cz.

Počet účastí jednotlivého účastníka není limitován. Účastník soutěže však nesmí odeslat stejné číslo číslo dokladu ze záhlaví účtenky vícekrát. Úplné znění pravidel soutěže naleznete zde.


Komentáře k článku

(Nebude zobrazen v komentáři)

Dana – 30. 12.
Pěkné , poslala jsem 2x a na obou účtech jsem vyčetla 5ti místné číslo účtenky začínající 0. Evidentně špatné, protože žádné vylosované číslo 0 nezačíná a není 5ti místné. Škoda, že mě to neupozornilo na zadané špatné číslo. Aspoň Neoluxor vydělal...
PU – 24. 12.
Hmm, také jsem pravidla pochopil jako že s nákupem z 23.12. budu moci soutěžit ještě na Štědrý den, a teď koukám na nápis "Soutěž již skončila" :/
MK – 24. 12.
koupil jsem 23.12. na harfě knihy za ca 1700,- Podle podmínek jsem měl mít čas na registraci do půlnoci 24.12. a tady čtu že už je pozdě. Jděte do háje s takovými podmínkami. Příště určitě půjdu jinam. For je že mám účtenku jen o jedno číslo vyšší.
VN – 24. 12.
Koupil jsem v Praze v Neoluxoru dne 23.12.2016 večer, než jsem se dostal domů, bylo po půlnoci, čtu si podmínky ve kterých bylo napsáno, že vložit do soutěže údaje mohu i následující den po nákupu, ale následující den tu je napsáno "soutěž již skončila". Těm kdo nakoupili 23.12., jste tedy šancí moc nedali.
Daniela Buršová – 23. 12.
Dobrý den, kdy přesně budou zveřejněny poslední výsledky?
Tomáš – 23. 12.
Filip: Gratulka! A jaký nám doporučíte návod? Odeslat číslo přesně v celou nebo pár sekund předtím? :-)
Filip – 22. 12.
Tak mě se poštěstilo :) předání bez problému a telefon pěkný dárek k vánocům. Hodně štěstí v dalších kolech
Miroslav Pecha – 22. 12.
Dobrý den ........mám dvě účtenky /jednu z Klubu čtenářů /,poslal jsem obě.Nevím jestli je vše správně a zda to platí v této soutěži. S pozdravem PECHA
Lucie (Neoluxor) – 21. 12.
Dobrý den, Tomáši, pokud máte nějakou výtku k výherním časům, kontaktujte naší telefonickou nebo e-mailovou linku, kde se vám bude věnovat někdo z odpovědných zaměstnanců. Zde vám nemohu nijak pomoci. Toto forum není koncipováno pro konverzace. Děkuji.
Lucie (Neoluxor) – 21. 12.
Dobrý den,Jíří, výherce telefonu je nejprve kontaktován telefonicky. Pokud se jej nepodaří zastihnout, je mu zaslána sms zpráva. Vše o předání výher naleznete v úplných pravidlech soutěže.
Tomas – 21. 12.
Ahoj, taky by me zajimaly casy vyhercu. Vcera jsem se ucastnil hned se tremi uctenkami a ani jedna nevysla... a to jsem mel otevrene 3 weby s presnym casem. :-) Je zajimave, ze na webu Aktualni cas byl cas o minutu napred nez na tech trech ostatnich (pisu to kvuli tomu panovi, co se tu rozciloval ohledne casu a pouzival prave onen zmineny web).
Jiri N – 18. 12.
dostane vyherce info na zadany mail ?
Ilona – 18. 12.
Dobrý den , kdy budou prosím známy výsledky ze 16. 12. 2016 . Děkuji za odpověď
Gábina – 17. 12.
Dobrý večer, je 20:15 17.12. a 16.12. stále nikde!???? Nějaká chybička?
Michal – 17. 12.
Dobrý den, kdy budou zveřejněni výherci ze 16.12.?
Lucie (Neoluxor) – 17. 12.
Dobrý den, Jirko, soutěží se sice každou půlhodinu, ale následně jsou vylosovány dva (ve všední dny) a čtyři (o víkendu) nejpřesnější časy z celého dne. Přeji pěkný den.
Pinka – 17. 12.
Dobrý den, cením a vážím si této Vaší soutěže, na kterou jsem natrafil náhodou, nepřijde mi ale transparentní : Jakou mají všichni soutěžící jistotu, že tam dané registrace "neposouváte a neměníte" dle nějakých skrytých preferencí ?? - neexistuje jasný online seznam již zaregistrovaným časem, který se okamžite po odeslání ukáže i s časovou značkou veřejně, pro kontrolu soutěžícím Dle kterého času systém funguje ?? proč jste nedali časovač (přesný čas s vteřinami) na tuto stránku aby měl soutěžící přesnější odhad ? když si googlíte "přesný čas ", "přesný čas Praha" či "přesný čas čr" vyjdou vám hodiny s časem klidně 3 - 5 vteřin !!!!! když tady jde "o tisíciny" vteřin tak bych očekával alespoň zobrazení přesných hodin na stránce.
Jirka – 16. 12.
Dobrý den, proč jsou jako výherní čísla zobrazena v některé dny pouze 2 a v některé pouze 4 (více kolonek tam není), když se soutěží každou půlhodinu v uvedeném časovém rozmezí? Děkuji
Kačenka – 16. 12.
Kdy buou výsledky z 15.12.2016?
Věra Jurečková – 15. 12.
super
Norbert – 15. 12.
Dobrý den, v textu máte 3x zopakované slovo "číslo číslo". ;-)
Lucie (Neoluxor) – 13. 12.
Dobrý den, Aneto, to je divné, že by tam byl rozdíl dvě minuty. Ozvěte se, prosím, na info@neoluxor.cz či telefonní infolinku, kde Vám odpovědný kolega jistě zjistí, kde se stala chyba. Děkujeme.
aneta – 13. 12.
zajímavý, odeslala jsem č.účtenky podle mého času v 19:29 a nějaké sec. a přišel mi e-mail v 19:27. Možná by to chtělo sjednotit time =D
Honza – 13. 12.
Vstahuje se to i když nakoupím online ?
Adam – 13. 12.
Dobrý den jaka je asi šance na výhru?
Lucie (Neoluxor) – 12. 12.
Dobrý den, Moniko, napište, prosím, na info@neoluxor.cz, kde se Vám pokusí pomoci. Děkuji.
Monika – 10. 12.
Stejný problém. Asi jsem odeslala 2x, ovšem ne úmyslně, ale když není jistota .....
Lucie (Neoluxor) – 10. 12.
Dobrý den, Jarko, se svým dotazem se prosím obraťte na naší telefonní či e-mailovou infolinku. Toto forum bohužel není koncipované pro konverzace. Děkujeme.
Vvalirie – 10. 12.
Dobrý den, zajímalo by mne, ktré číslo z účtenky mám tedy poslat. Na letáčku je číslo účtenky, ktere je v dolním rohu na účtence, ale jak to sleduji, lidé zasílají čísla dokladů? :-)
Jarka – 9. 12.
Nebylo potvrzeno odeslání formuláře. Pokud dojde k chybě v odeslání a formulář se korektně neodešle, jak to lze zjistit? Navíc se dle pravidel nemá opakovat zadání téhož čísla účtenky a pokud skutečně dojde j chybě, je předmětná účtenka mimo hru.
Indra – 8. 12.
Nepoznám, zda se formulář odeslal
Martina – 7. 12.
O jaký typ iPhonu se hraje?
Petr – 7. 12.
Na Applu není vidět jestli se formulář odeslal. Jak to poznám, když jsem kliknul na odeslat a nikde se nic nezobrazí.
Roman – 7. 12.
Je možné zobrazit časy k těm vítězným číslům ? Děkuji.
Lucie (Neoluxor) – 5. 12.
Dobrý den, se svým dotazem se, prosím, obraťte na naší telefonní či e-mailovou infolinku. Děkujeme.
Fill – 4. 12.
Dobrý den. Je tedy pětimístné číslo ůčtenky použitelné?
Říah Vl. – 4. 12.
Vynikající.
Karel – 4. 12.
A ten čas, podle kterého se vyhodnocuje, jak přesně ho máte synchronizován? A z jakého zdroje?
Lucie (Neoluxor) – 4. 12.
Dobrý den, Pavlino, se svým problémem se, prosím, obraťte na naší telefonní či e-mailovou infolinku. Děkujeme.
Pavlina – 3. 12.
Proc uvadite webovou moznost prihlaseni do souteze, kdyz nefunguje?! Zkousela jsem odeslat svoje udaje prostrednictvim vaseho webu pres 2 ruzne telefony a jeste pres pocitac a stranka bud prejde na prehled pravidel bez dalsi moznosti pokracovat nebo se formular vymaze a muzete vyplnovat donekonecna. Ani jednou ze 3 pokusu mi neprisel potvrzovaci email! Fungoval az zpusob smskou. Asi kazda korunka za smsku navic k utrate dobra.. Not impressed at all
Helena – 3. 12.
Helena při odesílání , trvalo několik sekund, než bylo možné číslo účtenky odeslat, nešlo potvrdit, že souhlasím s podmínkami soutěže. Že by tolik lidí nakupovalo a bylo to zahlcené.
Iva – 2. 12.
Je těžké věřit na tyto soutěže, když nemáte pozitivní vazbu. Tak bych jen ráda napsala, že jsem to zkusila a klaplo to, vyhrála jsem a telefon mám doma
Lucie (Neoluxor) – 1. 12.
Dobrý den pane Kameníku, vítězný čas se řídí světovým časem. Čas ve vašem počítači či telefonu může být o několik sekund napřed či pozadu. Pokud by se Vám to přesto nezdálo, určitě kontaktujte naší zákaznickou linku. Děkujeme.
Pavel Kameník – 1. 12.
Dobrý den, včera jsem se zúčastnil soutěže a musím říci, že nevěřím v její regulérnost a poctivost. Čas registrace jsem měl 30. 11. 2016, 22:30:03, tedy o pouhé tři setiny sekundy mimo soutěžní čas. O tom, že by další dva soutěžící tento čas překonali velmi pochybuji a pokládám to za nereálné, když si vezmu, že každý může na účtenku hlasovat pouze jednou a když započítám nepředvídatelné zpoždění servru a SMS, tak možnost trefit se do času přesně je spíše hypotetická. Sice vím, že zázraky se asi dějí, ale já na ně moc nevěřím. To, že se neuveřejňují vítězné časy hovoří samo za sebe. Tolik můj názor. Další registrace již odesílat nebudu, mechci si připadat jako kašpárek.
Lucie (Neoluxor) – 30. 11.
Dobrý den pane Adolfe, s veškerými dotazy či popřípadě problémy se, prosím, obracejte na e-mailovou či telefonickou infolinku. Toto forum není koncipováno pro konverzace. Děkujeme.
Miloš Adolf – 30. 11.
Dobrý den, dnes jsem poslal č. účtenky dle Vašeho formuláře viz výše. Dle webové stránky Aktuální čas.cz jsem odeslal soutěžní úkol v 10:29:43. Na můj mail mi přišlo potvrzení z Vaší strany o přijetí, ale s časem, zde kopíruji Dnes 30. 11. 2016, 10:28:55 Komu: m.adolf@seznam.cz Nedošlo k nějakému, prosím, omylu? Nechci se přiklánět k negativním reakcím o podvodu viz níže komentáře S přátelským pozdravem, Mgr. Miloš Adolf.
Petr Lederer – 29. 11.
spousta knížek ...
Jiří Hiemer – 23. 11.
Dobrý den, dotazy z komentářů řešíme e-mailovou nebo telefonickou komunikací z toho důvodu, že většina z nich se vyvine v několik dalších odpovědí a naše fórum pro podobný formát komunikace není koncipováno.
Ondra – 22. 11.
Dobrý večer, to ve Vás není ani trošku slušnosti odepsat? Myslím že celá tato soutěž je dosti nepovedaná a plná nejasností. S pozdravem Ondřej
Martina – 22. 11.
Dobrý den, je možné se soutěže zúčastnit i s účtenkou za nákup přes e-shop, který byl osobně odebrán a zaplacen v prodejně na Václavském náměstí? A vztahuje se soutěž i na nákup uhrazený dárkovou poukázkou Luxoru? Děkuji.
Ondra – 21. 11.
Dobrý den, jdou vůbec kratší čísla účtenky z Harfy do soutěže. ?
Karel – 21. 11.
Dobry den, mohli byste k vyhercum začít doplňovat i jejich výherní čas. Tři mé hlasování byly velmi těsné. A tak nabývám podobného dojmu jak lidi zde v diskuzi a také na facebooku v diskuzi - tudíž že soutěž je podjatá. Prosím o vyjádření!
Costas – 18. 11.
Dobry den jelikoz soutez uz od sameho zacatku ma veleke mezery co se tyce vyreseni problemu k 6 mistnych kodu uctenek misto 8 mistneho co je pozadovan od souteze- si myslim,ze cela akce souteze je velke fiasko- jelikoz napr.prodejna NA Harfe ma pouze 6 cisel na uctence takze do Vaseho systemu nemuze byt ani zarazena pri vyplneni.Z technicke podpory mi pouze rekli ,ze to "mam poslat"..a to je tak asi jedno.Rad se po skonceni cele souteze podivam,zda -li bude alespon jeden vylosovany kod a vyhra pridelena k nejakemu 6 mistnemu kodu- ale uz ted vim ze tomu tak nebude.Skoda- dobra myslenka ale nedotazena absolutne!!!!!! Rad u Vas nakupuji ale takto si to si soutez nepredstavuji .Hezke vanoce..
Jiří Hiemer – 16. 11.
Dobrý den, omlouváme se za technický problém s odesíláním formuláře, pracujeme na nápravě.
Josef Stůj – 16. 11.
Formulář nelze odeslat
burian – 16. 11.
Formulář nelze odeslat. A asi ne jenom mě.
Marcela Dušková – 16. 11.
Posílám požadované údaje a nelze mi formulář odeslat.
Lucie (Neoluxor) – 15. 11.
Dobrý den, paní Šípová, také vás poprosím o zaslání vyfocené účtenky. Pokusíme se váš problém co nejrychleji vyřešit. Přeji pěkný den.
Ladislav Rudolf – 15. 11.
Dobrý den, bylo by možné přidat k výherním číslům účtenek i dosažený čas doručení tak, aby si každý účastník soutěže mohl porovnat Vámi potvrzený čas s časem vítězným? Děkuji. Rudolf
Krátký – 15. 11.
Zprávu prostřednictvím webového formuláře nelze odeslat????
Šípová – 15. 11.
Dobrý den, včera jsem nakoupila v Luxoru a dnes se snažím přes portál zúčastnit soutěže, ale systém po mě chce osmimístné číslo účtenky. Na účtence je však u čísla dokladu jen šestimístné číslo. Můžete mi poradit, kde tedy najdu požadovaný kód? Děkuji Šípová.
Lucie (Neoluxor) – 15. 11.
Dobrý den, paní Hašková, to nás velice mrzí. Zašlete prosím vyfocenou účtenku. Pokusíme se tento problém vyřešit. Přeji pěkný den.
Hašková – 15. 11.
Dobry den.Vcera jsem poslala sms ve 22.00, pak vyplnila následný formulář po příchozí sms od Vas, systém vsak po mne chtěl osmimistne cislo uctenky, ale na me uctence je opravdu psáno uctenka cislo 01047, tak mam pocit, ze jsem se nechala nachytat. A to tak rada chodím do Luxoru. I tak dekuji za zkusenost. Hašková

Náš web zlepšujme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby vám zobrazily cílenou reklamu nebo za účelem e-mailového oslovení. Svůj souhlas můžete odvolat a vybrané cookies odmítnout prostřednictvím linků níže. Více informací Změnit nastavení Rozumím