Komiksové odpoledne se Zaklínačem
Knihkupectví Chodov Centrum Chodov, Praha 4, Česká republikaPřijďte 21. září v 17:00 do našeho nově otevřeného knihkupectví Luxor v pražském OC Chodov a zažijte jedinečné komiksové odpoledne!
Přijďte 21. září v 17:00 do našeho nově otevřeného knihkupectví Luxor v pražském OC Chodov a zažijte jedinečné komiksové odpoledne!
Nakladatelství Země pohádek vás zve v pátek 22. září od 16 hodin na křest a autogramiádu Vykutálených pohádek Josefa Aloise Náhlovského. Kniha obsahuje šest pohádek s nádhernými ilustracemi Jany Holé. Knihu pokřtí Karel a Šíp a Zdeněk Merta.
VIP týden na nové pobočce knihkupectví LUXOR v OC Chodov uzavře v pátek 22. září v 17 hodin autorka českých bestsellerů Bábovky a Osm Radka Třeštíková. Přijďte si pro autogram. Těšíme se na vás.
Fanoušci DC komiksů spojte se a vyrazte k nám do Luxoru na celosvětovou akci Batman Day!
V pondělí 25. září si nenechte od 17 hodin ujít křest a autogramiádu Andělských pohádek nejen pro děti Terezie Shlikové. Pohádkovou knihu pokřtí zpěvačka Bára Basiková.
Nakladatelství Bambook vás zve v úterý 26. září od 16 hodin na křest dětské knihy s vílou Mimi Jdeme do školy Marka a Jitky Hladkých. Kmotrou knihy bude herečka Jitka Molavcová.
Do České republiky opět zavítá americký spisovatel Robert Fulghum, aby čtenářům představil svou novou knihu Opravář osudu. Nakladatelství Argo vás zve v úterý 26. září od 18 hodin do Paláce knih Luxor na autogramiádu Roberta Fulghuma.
Nakladatelství Bourdon vás zve ve středu 27. září od 17 hodin na autogramiádu královské historičky a spisovatelky Sue Woolmansové, autorky knihy Vražda arcivévody - Sarajevo 1914 a příběh lásky, který změnil svět.
Taťána Gregor Brzobohatá pokřtí v pátek 29. září v 17 hodin „Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu“ z nakladatelství Babičkářství a odstartuje tím i Víkend babiček a dědečků u příležitosti Mezinárodního dne seniorů (1. 10.).
Ujíždíte na young adult příbězích? Tak v tom případě máme něco přesně pro vás. Po celý měsíc září dostanete k vybraným knihám YOLI druhou zdarma.
Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie nebo krátké videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností EUROMEDIA GROUP, a. s., IČ 49709895, jak v tištěné, tak v elektronické podobě (například na webové stránky, Facebook, Twitter, tiskoviny). Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.